forum telewizja Forum dyskusyjne czat przy kamerze Czat dodaj stronę do zakładek Dodaj do zakładek


Popularne | Najwyżej ocenione
Nowe kanały kanał rss
 1. my RTM Parlimen, Malezja
 2. my 1News, Malezja
 3. my Galaksi Muzik RTM, Malezja
 4. my TVi, Malezja
 5. pl Telewizja Polska, Polska
 6. tr TRT, Turcja
 7. tr CIZGI TV, Turcja
 8. tr Cine 5, Turcja
 9. cn NJTV 6, Chiny
 10. us WREG Memphis, USA

nowe stacje


kanał rss Aktualności

Internet trafi pomiędzy ogórki, szczypior i... banany
2014-12-16 18:37:23
Internet trafi pomiędzy ogórki, szczypior i... banany

Wielka sztuka spod lubelskich straganów targowych na żywo w sieci Internet.

W ramach V Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej w Lublinie przeprowadzona zostanie transmisja online z niecodziennego koncertu, który odbędzie się na straganach dwóch największych miejskich targowisk Lublina.

Wykonawcą tego niecodziennego koncertu realizowanego pomiędzy ogórkami, szczypiorem i bananami będzie Dźwięk-Bud.

Dźwięk-Bud to łódzki kolektyw artystów, których ideą jest udźwiękowianie architektury, przestrzeni, rzeźb, obrazów, sytuacji, ulic, wydarzeń. Działalność ich opiera się na spontanicznych wizytach i interwencjach w różnych miejscach, które inspirują ich w danym momencie do konkretnej muzycznej reakcji, ilustracji – stąd opisujący ją termin „muzyka prywatna”, wynikająca z indywidualnego podejścia, praktyki i sytuacji, mocno zarazem performatywna.

Targ dźwięków, który artyści stworzą podczas Festiwalu KODY 2013 w Lublinie bazuje na rejestracji i konfrontacji na żywo elementów audiofonicznych lubelskich targowisk. Na zaimprowizowanym stoisku muzyka zderzana będzie ze spontanicznym doborem bieżących brzmień.

Transmisja online z "Targu dźwięków" zrealizowana zostanie przez partnera technologicznego festiwalu, Grupę iTTv z wykorzystaniem wozu transmisyjnego z kamerą w głowicy obrotowej mocowanej do dachu pierścieniem magnetycznym, mobilnych zestawów transmisji cyfrowej AV oraz pakietowej radiowej transmisji danych 3 i 4G.

Akcje muzyczne na "Targu dźwięków" będzie można śledzić online o nieoczekiwanej porze w najbliższy piątek(17.05.13) i sobotę(18.05.13) na stronie www.kody-festiwal.pl/artysci/dzwiek_bud .

Godzina transmisji internetowych zostanie podana w dniach akcji na stronie Festiwalu KODY pod adresem
www.kody-festiwal.pl

Rytm i Melodia - XV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie
2013-05-09 17:26:59
Rytm i Melodia - XV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Tańca w Lublinie Zapraszamy 19 maja o godz. 9:00 na transmisję z festiwalu. W zabawie biorą udział wszystkie lubelskie przedszkola, które przygotowują swoich podopiecznych do wykonania ulubionej piosenki oraz tańca przed publicznością. Dzieci są wykonawcami natomiast na widowni zasiadają goście małych piosenkarzy, czyli całe rodziny. więcej
Parada z okazji Dnia Świętego Patryka
2013-03-17 15:18:05
Parada z okazji Dnia Świętego Patryka Dnia 17 marca o godzinie 16:00 w Nowym Jorku odbędzie się najstarsza i największa parada z okazji Dnia Świętego Patryka. Przebieg imprezy będziemy mogli obserwować dzięki strumieniowej kamerze zlokalizowanej na skrzyżowaniu 48. ulicy i Piątej Aleji. więcej
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
2012-12-24 09:35:57
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia, pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

redakcja WorldTV.pl

Debata prezydencka na Uniwersytecie Warszawskim
2010-06-09 21:47:59
Debata prezydencka na Uniwersytecie Warszawskim Debata prezydencka na Uniwersytecie Warszawskim. Na pytania studentów odpowiadają: Bronisław Komorowski, Andrzej Olechowski, Waldemar Pawlak, Andrzej Lepper, Marek Jurek, Jan Korwin-Mikke, Kornel Morawiecki i Bogusław Ziętek. Na debacie nie pojawili się Jarosław Kaczyński i Grzegorz Napieralski więcej
Przystanek Woodstock na żywo w internecie!
2013-01-10 15:14:21
Przystanek Woodstock na żywo w internecie!

Dzisiaj o godz. 16:00 w Onet.pl rozpocznie się transmisja z festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrają m.in. Juliette Lewis, Guano Apes, Volbeat, The Futureheads oraz z polscy artyści Leszek Możdżer, Dżem, Voo Voo i wielu innych.


Harmonogram koncertów


Sensation White!
2009-07-04 14:48:49
Sensation White!

4 lipca w godzinach 22:00-06:00 odbędzie się festiwal muzyki elektronicznej Sensation White w Amsterdamie. W zabawie weźnie udział ok. 50 000 ludzi ubranych na biało oraz wystąpią Jeff-E Warm-Up, Erick E, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Mr White oraz Sander Van Doorn.


Transmisja z imprezy będzie dostępna pod adresem:

http://events.bnn.nl/page/sensation

Big Brother w londyńskim hostelu!
2009-07-01 15:35:01
Big Brother w londyńskim hostelu! Na stronie St Christopher’s Live został zamieszczony obraz z kamery zamontowanej w pokoju należącym do jednego z londyńskich hosteli przy Borough High Street. Transmisja odbywa się 24 godziny na dobę. W pokoju znajduje się 14 łóżek. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępny jest obraz z czterech kamer.
Zupełnie nowa telewizja WP
2008-10-25 00:45:03
Zupełnie nowa telewizja WP Zaawansowana personalizacja, platforma wideo agregująca ogromną ilość materiałów multimedialnych, innowacyjne rozwiązania technologiczne, a oprócz tego: nowa domena, nowy layout, nowy system emisji, zwiększona rozdzielczość ekranu wideo i intuicyjny system nawigacji – to tylko niektóre cechy uruchomionej właśnie najnowszej odsłony WPtv , największej telewizji internetowej w Polsce.

„Oferowana przez nas telewizja WWPtv staje się pomału wszechstronnym medium, które znacząco wybiega poza obecne standardy w Polsce.” – mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski – „Naszym celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera wśród internetowych platform oferujących legalny i darmowy kontent wideo w polskim Internecie. Chcemy być także pionierem w dziedzinie implementacji kontentu wideo generowanego nie tylko na potrzeby Sieci, ale dystrybuowanego również poza Internetem.”

Struktura czterech filarów Idea „liftingu” WPtv sprowadza się zasadniczo do oparcia struktury serwisu na czterech odrębnych sekcjach: kanałach tematycznych, programach autorskich tworzonych przez redakcję WPtv, produkcjach pozyskanych od internautów oraz sekcji „na żywo” – uruchamianej na czas trwania wideoczatów lub emisji sygnału tradycyjnych telewizji strumieniujących w Sieci. „Taka architektura serwisu stanowi syntezę obecnych trendów w światowych telewizjach internetowych, umożliwiając jednocześnie rozbudowę serwisu w dowolnym kierunku i bez względu na to, który z nich będzie w przyszłości wiodący.” – mówi Łukasz Skalik, kierownik zespołu projektowego i jednocześnie szef redakcji WPtv.

„Przy projektowaniu nowej odsłony serwisu, kierowaliśmy się przede wszystkim założeniem, aby docelowo WPtv przyjęło postać platformy wideo agregującej kontent multimedialny dostępny w całym portalu. Dodatkowo, zastosowany w WPtv player multimedialny wyznaczył standard emisji materiałów wideo w obrębie wszystkich serwisów tematycznych Wirtualnej Polski.” – mówi Stanisław Ulicki, Dyrektor Pionu Programowego w WP. – „Od teraz, każdy umieszczony w portalu klip wideo jest jednocześnie dostępny w ramach WPtv.”

Personalizacja – największy atut serwisu Aby nie mnożyć niepotrzebnie liczby kanałów tematycznych, każdy z dziesięciu dostępnych obecnie (Showbiznes, News, Sport, Film, Teledyski, Rebel, Lifestyle, Biznes, Moto, Gry) – podzielony został na tzw. „subkanały tematyczne” umożliwiające użytkownikom efektywne wyszukiwanie najbardziej interesujących produkcji wideo. Ważną zmianą jest też całkowite odejście od ramówki ustalanej dobowo, na rzecz playlisty („Hity na Dziś”) składanej przez redakcję z najświeższych oraz najciekawszych materiałów wideo dla danego obszaru tematycznego. „To, że mam w samochodzie radioodtwarzacz CD, nie oznacza, że będę cały czas słuchał przygotowanych przez siebie „składanek”. Włączę też radio, bo lubię być zaskakiwany nowościami. Analogicznie jest z playlistami na kanałach WPtv.” – wyjaśnia Łukasz Skalik, i dodaje – „Wybiegamy krok dalej, bo dajemy naszym użytkownikom możliwość pominięcia lub dodania audycji do własnej playlisty.”

To właśnie personalizacja WPtv i możliwość tworzenia własnych „ramówek” przez internautów jest największym atutem serwisu, tym bardziej, że jest w czym wybierać. Tylko w ramach sekcji „Programy” – dostępnych jest 16 cyklicznych audycji autorskich zrealizowanych przez zespół reporterów multimedialnych WPtv, w tym cieszące się największą popularnością: „Enigma” (podejmująca tematykę zjawisk nadprzyrodzonych i niewyjaśnionych tajemnic), „MotoStory” (znane postacie prezentują swoje samochody i opowiadają o perypetiach drogowych) oraz „Bez tabu” (rozmowy z seksuologiem przeprowadzane na bazie pytań umieszczanych przez internautów na forum programu). „W nowej WPtv użytkownicy mogą decydować, czy chcą oglądać telewizję poprzez kanały tematyczne czy poprzez konkretne audycje. Mają przy tym pełną dowolność wpływania na to, co i kiedy chcą zobaczyć.” – mówi Łukasz Skalik.

Dla widzów, którzy aktywnie chcą się włączyć w proces tworzenia WPtv dedykowana jest sekcja „Wasze produkcje”. Tylko wybrane osoby, które posiadają prawa autorskie do produkcji i wyrażą zgodę na ich publikację, zostaną zaproszone do umieszczenia swoich materiałów w WPtv . Nie ma zatem możliwości dowolnego dodawania produkcji. W przyszłości do serwisu ma zostać wprowadzony model dzielenia się przychodami z emisji reklam przy najpopularniejszych i najwyżej ocenianych produkcjach wideo nadesłanych przez internautów. Obecna wersja WPtv ma przede wszystkim dostarczać użytkownikom dobrej zabawy i porad – czyli tego, czego najczęściej poszukują w Sieci. więcej
Przystanek Woodstock
2008-07-31 20:53:01
Przystanek Woodstock Koncerty tegorocznej edycji Przystanku Woodstock można będzie obejrzeć na żywo w portalu Onet.pl i w kanale Muzyka Onet.tv. Transmisja rozpocznie się wraz ze startem pierwszego koncertu na dużej scenie, w piątek o godz. 15. więcej
Al Jazeera na żywo
2008-07-18 11:10:51
Al Jazeera na żywo Przez 24 godziny na dobę możesz oglądać za darmo Al Jazeera English. To pierwszy anglojęzyczny kanał informacyjny z wiadomościami z całego świata i siedzibą na Bliskim Wschodzie.

więcej
Sensation White - transmisja w internecie!!!
2008-07-04 11:10:40
Sensation White - transmisja w internecie!!!

Od 5 do 7 czerwca w godzinach 22:00-05:00 zapraszamy na festiwal muzyki elektronicznej Sensation White do Amsterdamu. W zabawie weźnie udział ok. 50 000 ludzi z całego świata oraz wystąpią m.in. Marco V, Fedde Le Grand Chuckie LaidBack Luke Tocadusco, Felix Da Housecat.


Transmisja z imprezy będzie dostępna pod adresem:

http://www.bnn.nl/page/sensation

Spotkanie Grupy Allegro na żywo
2008-06-20 02:07:39
Spotkanie Grupy Allegro na żywo Dnia 21 czerwca, pomiędzy 13:10 a 18:30 odbędzie się transmisja z konferencji SGA 2008. Tematem konferencji będą kierunki rozwoju e-commerce i społeczności internetowe Web 2.0. Na koniec odbędzie się spotkanie z Jamie Kantrowitz. Zapraszamy! więcej
Nowe reality show!
2008-03-25 11:43:00
Nowe reality show! Za pomocą internetu możemy podglądać uczestników kolejnego reality show zorganizowanego w Holandii. Tym razem sześć kobiet i mężczyzn zostało zamkniętych 24/h na dobę w sześciu samochodach. więcej
Wesołych Świąt
2008-03-23 02:33:51
Wesołych Świąt
Zdrowych, Radosnych i Szczęśliwych
Świąt Wielkanocnych,
mokrego dyngusa oraz smacznego jajka

życzy zespół WorldTV.pl
Rozdanie Oskarów
2008-02-25 01:27:21
Rozdanie Oskarów Zapraszamy na transmisję z rozdania tegorocznych Oskarów.

więcej
Opoka TV (beta)
2008-02-22 21:37:41
Opoka TV (beta) Ruszyła wersja beta telewizji internetowej Opoka TV. Jest to telewizja o charakterze religijnym, materiały są dostępne na zasadzie VOD. Ciekawa może okazać się możliwość wysyłania własnych materiałów na stronę. więcej
Karnawałowa impreza na żywo!
2008-02-03 15:35:09
Karnawałowa impreza na żywo! Zapraszamy na transmisje z największych zabaw karnawałowych w Brazylii oraz Salwadorze.


więcej
XVI Finał WOŚP z Głową
2008-01-12 22:40:13
 XVI Finał WOŚP z Głową Zapraszamy na transmisje internetowe z XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczecin - przekaz z trzech miejsc: plac przed Urzędem Miasta, Centrum Handlowe Galaxy i przekaz z Free Blues Club w Szczecinie. zobacz

Lublin - transmisja ze studia TVP. zobacz

Warszawa - transmisje z studia TVP w Warszawie oraz z odziałów w całej Polsce. zobacz

Szczecin - widok na scenę. zobacz

Czechowice-Dziedzice zobacz
TVN CNBC Biznes
2008-01-11 14:07:34
TVN CNBC Biznes Od niedawna za pomocą internetu mamy możliwość oglądania telewizji TVN CNBC Biznes. Zespół TVN CNBC Biznes przejął produkcję pasm biznesowych TVN 24. Programy te są prezentowane w oprawie graficznej przygotowanej dla kanału TVN CNBC Biznes. Są one również częścią ramówki kanału biznesowego.

Wszystkie programy w TVN CNBC Biznes są skierowane zarówno do profesjonalistów, zawodowo zajmujących się giełdą i inwestowaniem jak i do tych, którzy po prostu interesują się gospodarką Polski i świata, a inwestowanie swoich pieniędzy zlecili właśnie profesjonalistom.

Niestety dostęp do przekazu na żywo jest płatny i kosztuje w wersji najtańszej 3,66 zł za dobę. Przy zamówieniach na dłuższy okres cena jednego dnia maleje. więcej
XVI Finał WOŚP na żywo z Lublina
2008-01-09 22:56:17
XVI Finał WOŚP na żywo z Lublina 13 stycznia 2008 odbędzie się XVI Finał WOŚP z Głową z Lublina, dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi w komputerach i komórkach pod specjalnym patronatem.

Wśród wielu planowanych relacji z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku, znajdą się również te dostępne przez Internet.

Wyjątkowość relacji z Lublina polega na tym, że będzie dostępna na żywo nie tylko dla użytkowników komputerów ale również albo przede wszystkim dla użytkowników telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych z wbudowanymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz dostępnymi usłagami 2,5/3G .

Transmisja będzie dostępna na stronie:
www.wosp.lublin.pl

oraz mobilnie na:
wap.wosp.lublin.pl
Wrocław - zabawa sylwestrowa na żywo
2007-12-31 21:05:16
Wrocław - zabawa sylwestrowa na żywo Zapraszamy na imprezę noworoczną transmitowaną z Wrocławskiego Rynku.


więcej
FilmWebTV
2007-12-29 21:58:38
FilmWebTV Znakomita strona o tematyce filmowej - FilmWeb - postanowiła stworzyć swoją telewizję internetową. Materiały są dostępne za pośrednictwem serwisu YouTube. Możemy oglądać dwa rodzaje filmów: "Cięce" i "Nakręceni". Materiały są tworzone w bardzo profesjonalny sposób i jest ich dość duży wybór :) Docelowo telewizja ma być częścią portalu FilmWeb.pl. W 2008 roku zostanie przebudowana i wzbogacona o nowe funkcje. więcej
Netino - kino w sieci
2007-12-28 21:39:58
Netino - kino w sieci Film w dniu premiery, legalnie dostępny w internecie - brzmi jak marzenie jednak to rzeczywistość,a nazywa się ona "Netino" i jest kinem internetowym. Niechcę zdradzać więcej. To poprostu trzeba zobaczyć. więcej
TiVi
2007-12-27 19:35:16
TiVi Coraz więcej użytkowników ma platforma telewizyjna TiVi. Oferuje ona nam programy i seriale internetowe (między innymi: „Waga”, „Łazienka” „Happy Hour”) na zasadzie VOD. Telewizja znajduje się pod adresem: www.tivi.pl. Autorom życzymy dalszego rozwoju i nowych programów (a ja od siebie dodam: dodatkowej możliwości oglądania „na żywo”). więcej
Komputer Świat TV
2007-12-27 19:19:36
Komputer Świat TV Ciągle szerzy się moda na zakładanie telewizji internetowych. Tym razem przyszedł czas na Komputer Świat TV. Tak jak wskazuje na to nazwa jest to telewizja o tematyce komputerowej. Nadaje ona w systemie VOD, jednak mała liczba materiałów video nie zachęca do zaglądania. Telewizję znajdziemy pod adresem: http://www.komputerswiat.pl/patrz/index00000.asp Miejmy nadzieję, że telewizja ta rozwinie się, a w przyszłości pomyśli o nadawaniu „na żywo”, czego jej życzymy:) więcej
Pino TV
2007-12-27 19:09:07
Pino TV 20 grudnia swoje nadawanie rozpoczęła "Pino TV". Można tu oglądać bardzo ciekawe programy a także klipy muzyczne. Telewizja jest przeznaczona głównie dla młodzieży. Nadaje "na żywo". więcej
Wesołych Świąt!
2007-12-24 00:04:32
Wesołych Świąt! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia redakcja wortalu WorldTV.pl pragnie przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Ciebie niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Ciebie osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Ciebie, drogi Użytkowniku, pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.
Szopka oraz Pasterka na żywo.
2007-12-24 00:03:25
Szopka oraz Pasterka na żywo. Dla tych wszystkich, którzy na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, kościoła, radia i telewizora - świąteczna, wirtualna wizyta w Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie.

Adresowane początkowo do ludzi chorych i w podeszłym wieku przekazy mszy świętych na żywo do sieci Internet zaczęły być coraz częściej odbierane poza granicami naszego kraju. Rocznie transmisje mszy, nabożeństw i innych uroczystości kościelnych docierają do ponad 100 tysięcy Internautów z kraju i ponad 260 tysięcy spoza granic RP.

Transmisja dla komputerów realizowana jest w oparciu o bardzo sprawne i wydajne serwery strumieniowe na platformie Windows Media oraz w jednej z najpopularniejszych na świecie strumieniowych platform Telewizji Internetowej P2P SopCast dla której jedynym limitem jest globalna ilość komputerów podłączonych do sieci Internet.

Specjalnie przygotowana mobilna strona WAP Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie zawiera wykaz mszy świętych i nabożeństw, link do transmisji dla użytkowników PDA, linki dla użytkowników multimedialnych telefonów komórkowych z transmisją GPRS/EDGE i UMTS/WLAN oraz link do WAPCam, czyli możliwość oglądania obrazu odświeżanego w ustalonych sekwencjach czasowych adresowany do użytkowników nawet najstarszych modeli telefonów komórkowych, które nie są przystosowane do odbioru ruchomej TV.

Zapraszamy na www.ittv.pl oraz lublin.sercanie.org.pl i mobilnie przez wap.ittv.pl.
neTTheatre - Internetowa Scena Teatralna
2007-12-13 01:37:23
neTTheatre - Internetowa Scena Teatralna 15 grudnia o 19:00 po raz pierwszy będzie można oglądać przedstawienie teatralne na żywo w internecie. Projekt reżysera Pawła Passiniego i S.T. Chorea zainaugurowany zostanie w Teatrze Chorea w Srebrnej Górze k. Wrocławia. Pierwsza internetowa scena teatralna będzie dostępna na tikkun.pl oraz mobilnie przez wap.nettheatre.pl.

Inauguracja neTTheatre nastapi 15 grudnia o godź. 19:00. Odbędzie się jednocześnie fizycznie w Srebrnej Górze i wirtualnie w internecie. Debiut w sieci jako pierwszy będzie miał spektakl "Odpoczywanie", pokazany niedawno na festiwalu "Wyspiański Wyzwala" w Krakowie. Przedstawienie wybrane nieprzypadkowo, bo Wyspiańskiego uważa się za największego reformatora teatru, który dostrzegał, że teatr powinien rozwijać się z duchem czasów. Jako pierwszy chciał wprowadzić na scenę m.in. projekcje filmowe. więcej
UPR TV
2007-11-10 03:01:39
UPR TV UPR jako pierwsza partia w Polsce uruchomiła własną telewizję internetową. Nie nadaje na żywo, lecz udostępnia materiały z różnych wydarzeń, spotkań oraz spoty wyborcze.

więcej
Debata na żywo!
2007-10-12 19:59:10
Debata na żywo! Zapraszamy do Onet TV na transmisję z politycznej debaty pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a Donaldem Tuskiem. więcej
Oktoberfest w TV!
2007-09-23 14:12:38
Oktoberfest w TV! Zapraszamy do relacji na żywo z największego na świecie święta piwa w niemieckim Munchen. Codziennie przez całą dobę aż do 8 października. więcej
Telemaniacy w sieci
2007-07-11 21:05:06
Telemaniacy w sieci Koncern Motorola przeprowadził ciekawe badania w czterech krajach Europy: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Wynika z nich, że ponad 45 procent Europejczyków mających szerokopasmowy dostęp do internetu ogląda telewizję transmitowaną przez sieć. Największymi entuzjastami intertelewizji okazali się Francuzi. W Polsce nie przeprowadzono dotąd podobnych badań. więcej
Onet TV
2007-06-20 11:38:29
Onet TV Największy polski portal internetowy uruchomił telewizję Onet TV, w której skład wchodzi 7 kanałów tematycznych: Wiadomości, Sport, Film, Muzyka, Podróże, Styl Życia oraz Edukacja. więcej
Koncert Marillion na żywo
2007-05-23 17:20:10
Koncert Marillion na żywo Dzisiaj od 16:30 rozpoczyna się koncert Maillion na krakowskim Rynku Głównym. Zobacz transmisję w Onet.pl. więcej
Lech Poznań TV
2007-05-18 12:56:32
Lech Poznań TV Klub piłki nożnej Lech Poznań uruchomił własną telewizję internetową. Nie będzie ona nadawać cały czas, lecz tylko w określonych terminach np. w sobotę o godz. 19:05 odbędzie się transmisja z konferencji prasowej po meczu Lech - Legia. Kibice mają dodatkowo możliwość przeglądania archiwalnych nagrań. więcej
TVPW już za kilka dni!
2007-05-15 23:49:34
TVPW już za kilka dni! W najbliższą sobotę na głównej imprezie Juwenaliów Warszawskich rusza pierwsza w Warszawie akademicka telewizja internetowa ? Telewizja Internetowa Politechniki Warszawskiej! Szczegóły wkrótce :) więcej
Eurowizja 2007
2007-05-09 19:49:29
Eurowizja 2007 Zapraszamy 10 oraz 12 maja na transmisję internetową z tegorocznej edycji Eurowizji organizowanej w Helsinkach.


więcej
Koninginnedag - koncerty na żywo
2007-04-29 21:03:43
Koninginnedag - koncerty na żywo Dzisiaj z okazji przypadającego dzisiaj święta narodowego "Koninginnedag", w Holandii organizowane są liczbe koncerty oraz imprezy. Część z nich możemy zobaczyć na żywo przez internet. Zapraszamy ;)

Kamera 1 | Kamera 2 | Kamera 3
Live-Audio Mecz
2007-02-27 17:02:36
Live-Audio Mecz Zapraszamy na relację ze spotkania Pogoń Szczecin kontra Dyskobolia Grodzisk dzisiaj o godz. 17.30. Komentują kibice Pogoni, redaktorzy pogon.v.pl - w ATV Szczecin.
więcej
WP TV
2007-01-16 02:59:50
WP TV Wirtualna Polska uruchomiła wersję testową nowej telewizji internetowej. Narazie dostępne są cztery kanały tematyczne: news, rozrywka, biznes oraz erotyka. Kolejne kanały są już w przygotowaniu. Zapraszamy do testowania ;) więcej
Pełen radości nadszedł czas
2006-12-22 23:32:18
Pełen radości nadszedł czas Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia redaktorzy wortalu WorldCam.pl pragną przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Ciebie niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Ciebie osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Ciebie, drogi Użytkowniku, pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.
France 24 na żywo!
2006-12-07 15:41:02
France 24 na żywo! Wczoraj wystartowała nowa telewizja informacyjna nadająca z Francji. France 24 dostępna jest na żywo przez całą dobą w internecie. Stacja planuje pozyskać w ciągu roku aż 190 mln widzów z całego świata. Nadaje w języku angielskim oraz francuskim. więcej
Transmisja wydarzeń w Senacie
2006-12-07 01:10:36
Transmisja wydarzeń w Senacie Zapraszamy dzisiaj o godzinie 11:00 na pierwszą transmisję z Polskiego Senatu. Przed komputerami będziemy mogli śledzić przebieg konferencji pt. "Język Polskiej Legislacji, czyli zrozumiałość przekazu a stosowanie prawa". więcej
Manchester United - Benfica Lizbona
2006-12-06 05:20:37
Manchester United - Benfica Lizbona Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się transmisja internetowa z meczu pomiędzy Manchester United a Benfica Lizbona. więcej
Koncerty na żywo!
2006-11-13 00:59:17
Koncerty na żywo! Zapraszamy na transmisje internetowe z koncertów organizowanych przez RMF-FM. W tej chwili trwa transmisja z koncertu zespołu Perfect, zaś już za tydzień (19.11) o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert Piaska. więcej
Nowa odsłona ramówki TV.INTERIA.PL
2006-11-11 04:57:56
Nowa odsłona ramówki TV.INTERIA.PL W piątek, 10 listopada br. nastąpiła oficjalna premiera nowej ramówki TV.INTERIA.PL, pierwszej polskiej telewizji internetowej granej na żywo.
Jako jedyna telewizja w Polsce TV.INTERIA.PL zaprezentuje kontrowersyjny reality-show pt. Ballzgirlz. Jest to żeńska wersja słynnego Jackassa - premiera pierwszego odcinka już w najbliższą niedzielę 12 listopada 2006 r. o godz. 20:00. Nowością będzie również program Niedobranocka, w ramach którego będą emitowane odważne filmy animowane (m.in. Ludek Paskudek). Pojawią się także własne programy oparte o produkcje i treści dostarczane przez internautów: Hydepark oraz Filmosy, zawierające treści z serwisu Video INTERIA.PL. więcej
Big Brother 2006
2006-07-21 12:20:01
Big Brother 2006 Zapraszamy do holenderskiego domu Wielkiego Brata na żywo poprzez internet. Przez najbliższe 100 dni będzie można podglądać życie uczestników programu przez 24h/dobę. więcej
Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2006
2006-07-21 12:20:01
Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2006 W sobotę oraz niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się IX Ogólnopolski Międzynarodowy Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2006 na Targowisku Miejskim przy ul. Braci Wójcickich 3. Zapraszamy na transmisję internetową. więcej
Spotkanie Pogoń'04 kontra Clearex na żywo!
2006-09-22 14:12:00
Spotkanie Pogoń Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się transmisja z meczu halowej piłki nożnej pomiędzy Pogoń'04 Szczecin a Clearex Chorzów. więcej
Oktoberfest 2006 na żywo!
2006-09-16 17:21:00
Oktoberfest 2006 na żywo! Zapraszamy na Oktoberfest w Monachium. Dostępne kamerki [1] [2] [3] [4] [5] oraz telewizja
KS Łącznościowiec - Ruch Chorzów
2006-09-16 17:00:00
KS Łącznościowiec - Ruch Chorzów Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanie zrealizowana transmisja z meczu ligowego piłki ręcznej kobiet pomiędzy KS Łącznościowiec a Ruch Chorzów. Spotkanie odbędzie się w Hali Sportowej przy ul.Twardowskiego w Szczecinie. więcej
Gala Finałowa Miss Polonia 2006
2006-08-19 10:03:00
Gala Finałowa Miss Polonia 2006 Zapraszamy o godz. 20:00 na transmisję z Gali Finałowej konkursu Miss Polonia 2006, która odbędzie się dzisiaj w Sali Kongresowej w Warszawie. więcej
Wykład przez internet
2006-08-19 10:00:00
Wykład przez internet W sali konferencyjnej Rozgłośni Polskiego Radia Lublin S.A. odbędzie się wykład pt. "Przetwarzanie rozproszone". Początek transmisji o godzinie 14:00. więcej
Inscenizacja walk o PWPW
2006-07-20 20:47:32
Inscenizacja walk o PWPW O godzinie 15.45 zapraszamy do obejrzenia internetowej transmisji z inscenizacji walk o PWPW - żelazną redutę Starego Miasta. Inscenizacja odbędzie się w ramach obchodów 62. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Godzinę przed rozpoczęciem inscenizacji, na stronie www.um.warszawa.pl/powstanie/ pojawi się link uruchamiający transmisję. więcej


do góry